O nas

Nazywam się Bronisław Komasa i od ponad 30 lat jestem właścicielem firmy zegarmistrzowskiej.

Zatrudniam doświadczonych fachowców z wieloletnim stażem oraz profesjonalną kadrę do obsługi klientów, zarówno indywidualnych, jak i dużych sieci sprzedażowych z branży jubilerskiej.

Jesteśmy partnerem serwisowym Swatch Group Polska, a od 2005 roku jedynym w Polsce autoryzowanym serwisem marki Edox. Współpracujemy z największymi liderami sieci sprzedaży oraz producentami w Polsce i za granicą.

Filarem firmy są nasi zegarmistrzowie. Wszyscy mają co najmniej dwudziestoletni staż – dzięki posiadanej wiedzy i ogromnemu doświadczeniu potrafią sprostać każdemu wyzwaniu. Dzięki pracy zespołowej płynnie wykonujemy zlecone naprawy.

Profesjonalne narzędzia to podstawa pracy każdego zegarmistrza. Możemy się poszczycić najwyższej jakości narzędziami szwajcarskich firm Greiner i Vitchi.

Jako uznany zakład zegarmistrzowski chcemy w pełni odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Nasz serwis posiada narzędzie do sprawdzania szczelności zegarków, profesjonalne czyszczarki do zegarków mechanicznych oraz kwarcowych oraz wiele narzędzi manualnych.

Staramy się również dbać o zewnętrzny wygląd zegarków. Pracujemy na takich urządzeniach jak: profesjonalna polerka, szlifierka taśmowa, szlifierka ze stolikiem kątowym i myjką ultradźwiękową, myjka parowa i suszarka. Ich użycie zapewnia naszym klientom satysfakcjonujące wrażenia estetyczne.

Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu i mocnej pozycji na rynku jest wieloletnie zaufanie i dobra opinia zarówno klientów indywidualnych jak i firm, z którymi współpracujemy.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!